Karty kredytowe Multi Bank

Visa Credit – to jedna z opcji kart kredytowych Multi Banku – otrzymać ją można już od 21 roku życia ,przy zarobkach netto powyżej 1000 zł. Visa Credit daje Ci możliwość limitu kredytowego aż do 20 000 zł, dopasowanie daty spłat do terminu, w którym otrzymujesz wypłatę, nie oprocentowaną pożyczkę do 53dni.

Z Visą Credit możesz również płacić za rachunki domowe: prąd, gaz, wodę – pełna funkcjonalność ułatwiająca regulowanie codziennych zobowiązań. Jeśli posiadasz już kartę w innym banku –możesz ją przenieść do Multi Banku – a otrzymasz nawet o 20% wyższy limit kredytowy niż dotychczas i dobre oprocentowanie 9,9%.

Visa Gold Credit – to karta kredytowa dla tych, którzy zaopatrują się na co dzień w sklepach dobrych marek i ekskluzywnych sieciach – tylko z Visą Gold mają oni możliwość korzystania z unikalnych zniżek podczas zakupów w ulubionych centrach.

Limit kredytowy do 50 000 zł, indywidualnie wybierany PIN do karty, zdjęcie na jej froncie i minimalna spłata w wysokości 5 % zadłużenia to podstawowe atuty tej karty Multi Banku. Dodatkowo wybierając się w podróż z Visa Gold Credit i płacąc za swoją wycieczkę kartą Multi Banku– dostaniesz dodatkowe ubezpieczenie podróżne. Warunki? Stały dochód netto 3000 zł i 21 lat.

Visa Platinium Credit – to już nie przelewki. Posiadacz tej wyjątkowej karty może dostać od 10 000 do maksymalnie 200 000 zł miesięcznego limitu kredytowego – nie oprocentowanego przez 53 dni. Wyjątkowa propozycja platynowej karty kredytowej Multi Banku dotyczy wyłącznie tych, których dochód miesięczny netto przekracza 10 000 zł, którzy mieszkają w Polsce i mają ukończone 21 lat.

Dowolnie wybrane zdjęcie na karcie, PIN – wybierany osobiście, dopasowanie spłaty karty kredytowej do dnia otrzymywania wynagrodzenia – zalety i korzyści, których dobrze zarabiającym nie trzeba nawet tłumaczyć.